Velikonočna akcija10% POPUST

Izkoristite 10% popust na celotno ponudbo kompatibilnih kartuš in tonerjev - samo do 1. aprila 2024 do polnoči!

Zaposlitev

Prosto delovno mesto

Administrativni delavec/-ka

Vas zanima delo v administraciji in upravljanje spletne trgovine? Iščemo 1 osebo, kateri ponujamo zaposlitev za določen čas 1 leta s poskusno dobo 3 mesecev.

Vaše naloge bodo:

  • obdelava spletnih naročil
  • kontaktiranje s strankami preko telefona in elektronske pošte
  • prevzem blaga
  • pakiranje spletnih in telefonskih naročil za pošiljanje po pošti
  • dodajanje in urejanje izdelkov v spletni trgovini
  • druga lažja administrativna opravila

Pričakujemo:

  • osnovno znanje dela z računalnikom
  • osnovno poznavanje Google Sheets ali Microsoft Excel
  • sposobnost natančnega hitrega tipkanja
  • prijaznost in zanesljivost

Nudimo:

  • delo v sproščenem manjšem kolektivu
  • delo izključno med delovniki od 8. do 16. ure
  • nadpovprečni regres in božičnico

Delo poteka v Mariboru na Titovi cesti 44 v poslovnih prostorih podjetja OZ Trgokooperant z.o.o., so.p.

Vašo prijavo s CV-jem lahko pošljete na tomaz.stefancic@trgo.si.